Misyon & Vizyon

Yeni Nesil Pozitif Bilimler BAYAR Eğitim Kurumları ile öğrenciler, akademik ve bireysel becerilerini geliştirirken, kişi bazlı çalışma ile kariyer planlamasını da yaparak üniversiteye ve yaşama tam  hazırlanır. Üniversite sınavlarına hazırlıkta konu anlatımları, soru çözümleri ve birebirlerin yanı sıra öğrencilere yeni bir bakış açısı kazandıran Yeni Nesil Pozitif Bilimler BAYAR Eğitim Kurumları , planlama, öğrenme, uygulama,ölçme ve değerlendirme süreçleri ile  hedefe yönelik güdümlü ilerlemektedir.

Tüm dönemler boyunca kullanılacak özgün , yeni nesil içeriklere sahip konu anlatımlı yayınlar, soru bankaları, yaprak testler ve TYT-AYT deneme sınavları ile öğrencilerini sınavlara tam hazırlar.

Sınavlara yönelik denemeler ve kişi bazlı çalışmalar sayesinde öğrencilerin bilgileri test edilir.Haftalık verilen soru hedefleri kontrol edilerek her öğrencinin performans analizi grafiklerle ifade edilerek yorumlanır. Performans takibi doğrultusunda akademik yönlendirmeler ile öğrencilerin hayatı boyunca yaşayacağı ve mutlu olması gereken meslek seçimi bu şartlar altında sağlanır.

Yeni Nesil Pozitif Bilimler BAYAR Eğitim Kurumlarında öğrenciler, deneyimli, yazar öğretmen kadrosuyla  ve başarı hedefine yönelik kişi bazlı çalışma programları ile en iyi şekilde üniversiteye hazırlanır.