Tarihçe

YENİ NESİL POZİTİF BİLİMLER BAYAR EĞİTİM KURUMLARI

Yeni Nesil Pozitif Bilimler BAYAR Eğitim Kurumları 2017 yılında Gaziemir’de Matematik öğretmeni Selahattin Bayar tarafından kurulmuştur.

Yeni Nesil Pozitif Bilimler BAYAR Eğitim Kurumları, Gaziemir’in ilk birebir eğitim ile üniversiteye hazırlık kurumudur.22 öğrenci ile başladığımız bu onurlu yürüyüşümüzde, öğrencilerinin sınavlarda elde ettiği başarılarıyla eğitimde başarının, disiplinli çalışmanın ve kurumsal kimliğin marka değeri olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Yeni Nesil Pozitif Bilimler BAYAR Eğitim Kurumları üniversiteye hazırlık sürecindeki birikimlerini , liselere hazırlıkta da kullanarak yine her yıl nitelikli liselere de öğrenci yetiştirmektedir.

Kurucumuz Sayın Selahattin BAYAR gelecekte Yeni Nesil Pozitif Bilimler Okullarını açmak ve Yeni Nesil Pozitif Bilimler Okullarının sayısının önümüzdeki yıllarda daha da artmasını sağlamak amacıyla kabuğuna sığmayan eğitim kadrosu , eğitim felsefesi ve yönetim kadrosu ile bu onurlu yürüyüşte yoluna doludizgin devam etmektedir.

Yeni Nesil Pozitif Bilimler BAYAR Eğitim Kurumları, çağdaş , modern ve yeni nesil eğitim anlayışıyla İzmir’in ve sonraki süreçte ülkemizin en kapsamlı ve donanımlı eğitim-öğretim kurumlarından biri olacak olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.